VESTIGINGEN

Tankstation Ingelmunster

Spoorwegstraat 2
8770 Ingelmunster

Tel: 051 31 95 20
za gesloten
ma-vr 08u00 - 18u00
za 08u00 - 12u00

Petro Deriva

Herderstraat 100
8800 Roeselare

Tel: 051 24 25 32
za & zo gesloten
ma-vr 10u00 - 12u00
13u30 - 17u30

Showroom Esen

Roeselarsestraat 92 100
8600 Esen

Tel: 051 50 00 87
zo gesloten
ma - vr 8u30-12u00
13u30 - 17u30
za 9u00 - 12u00
13u30 - 17u30

Showroom Tielt

R. tavernierlaan 1
8700 Tielt

Tel: 051 43 82 52
zo & ma gesloten
di 13u30 - 17u30
woe 13u30 - 17u30
do: 13u30 - 17u30
vrij - za 10u00 - 12u00
13u30 - 17u30
Vestigingen Toonzalen

Showroom Esen

Roeselarestraat 92
8600 Esen
Tel: +32 (0)051500087
Fax: +32 (0)051501559

Showroom Tielt

Robert Tavernierlaan 1
8700 Tielt
Tel: +32 (0)051438252
Fax: +32 (0)051404482
Vestigingen Tankstations

Petro Deriva

Herderstraat 38
8800 Roeselare
Tel: +32 (0)51203366
Fax: +32 (0)51203366

Windels Ingelmunster

Spoorwegstraat 2
8770 Ingelmunster
Tel: +32 (0)051302457
Fax: +32 (0)51319520

Broucke Oostduinkerke

Leopold II laan 28
8670 Oostduinkerke
Tel: +32 (0)051500087
Fax: +32 (0)051501559


Onze medewerkers

Piet Vandendriessche


zaakvoerder

piet@broucke.be

3251500087

Steven Devriendt


assistent zaakvoerder - dagelijks beheer

steven@broucke.be

3251500087

Geert Craeymeersch


verkoop algemeen

geert@broucke.be

3251500087

Sandra Staelen


verkoop - administratie

sandra@broucke.be

3251500087

Dieter Craeymeersch


verkoop - CV specialisatie

tielt@broucke.be

3251500087

Nicolas Vandendriessche


verkoop

nicolas@broucke.be

3251500087

Paul Decock


boekhouding en facturatie

paul@broucke.be

3251500087

Barbara Wyffels


algemene planning en telefonisch onthaal

barbara@broucke.be

3251500087

Inge Devriendt


dienst na-verkoop en wisselstukken

inge@broucke.be

3251500087

Freddy Bekaert


algemeen installateur, gehabiliteerd gasinstallateur, dienst na-verkoop



3251500087

Vincent Lahaye


algemeen installateur, specialiteit pelletkachel, gehabilliteerd installateur



3251500087

Jeffrey Bruneel


installateur pelletkachel



3251500087

Steven Vandermeersch


schouwvegen, leveren gas en kolen



3251500087

Jan Denoo


natuursteenbewerking, algemene afwerking uitbouw



3251500087

Jantje Hoorelbeke


magazijnier



3251500087

Jeanel Mombert


schouwvegen, leveren kolen en gas



3251500087

Lowie Lacante


installateur



3251500087

Dieter Cloet


Installateur



3251500087